Atelierfellesskap

En oversikt over atelierfellesskap
som deltar på b-open 2020

Aerial
Besøksadresse: C.Sundts gate 38, 5004 Bergen
Webside: aerialbergen.org
Deltakende kunstnere:
Stacy Brafield, Laurie Lax, Gentian Rhosa Meikleham

Aldea
Besøksadresse: C.Sundts gate 55, 5004 Bergen
Webside: aldea.art
Deltakende kunstnere:
Magnhild Øen NordahlEléonore Griveau, Phillipp von Hase

Bergen Ateliergruppe
Besøksadresse: Havnelageret, Dokkeskjærskaien 1, 5006 Bergen
Husk gyldig ID for å komme inn på havneområdet. Inngang ved rundkjøringen ved O.J. Brochs gate.

Webside: bergenateliergruppe.no
Deltakende kunstnere:
Marit Tunestveit Dyre, Tim Ekberg, Arne Rygg, Petra Rahm, Imi Maufe, Lisa Him-Jensen, Susanna Kajermo,
Ragnhild Ohma

Bergen Kjøtt
Besøksadresse: Skutevikstorget 1, 5032 Bergen
Webside: bergenkjott.no
Deltakende kunstnere:
Kim Hankyul, Silje Heggren

BLOKK
Besøksadresse: Lille Markeveien 15, 5005 Bergen
Webside: blokkbergen.no
Deltakende kunstnere:
Jan-Egil Finne, Elin BrissmanHelene Norseth, Håkon Holm-Olsen, Linda Soh Trengereid, Anngjerd Rustand, Laura Gaiger,
Åsne Eldøy

Deltic
Besøksadresse: Damsgårdsveien 229, 5160 Laksevåg
Webside: delticblog.wordpress.com
Deltakende kunstnere:
Per Erik LarsenRhiannon Inman-Simpson, Julie Lillelien Porter

DM59
Besøksadresse: Damsgårdsveien 59, 5058 Bergen
Deltakende kunstnere:
Torild Stray

Galleri Oker
Besøksadresse: Hardangervegen 7B, 5224 Nesttun
Deltakende kunstnere:
Dora Sofie Kittilsen, Piotr Kuczma

ISOTOP
Besøksadresse: Magnus Barfots Gate 25 5015 Bergen
Webside: isotopfellesatelier.no
Deltakende kunstnere:
Solvor Holan

KO22
Besøksadresse: Kong Oscars gate 22, 5017 Bergen
Deltakende kunstnere:
Marianne MorildJudy Sirks Vevle, Mona Tahani

Kunstnerverksteder cs55
Besøksadresse: C.Sundts gate 55, 5004 Bergen
Webside: cs55.no
Deltakende kunstnere:
Carl Martin Hansen, Anne Lise Karlsen, Aggi Folgero Johannesen, Vigdis Hareide, David A. Rios, Astrid McGarrighan, LisBeth J. Sjøvoll, Nina Grieg,
Mari NorddahlKristen Keegan, Linda MorellTrudi Jaeger, Caroline KierulfRita MarhaugKarina Nøkleby PresttunKristina D. Aas, Bryndhild Winther, Hilde A. Danielsen (prosjektrom), Marianne Moe (prosjektrom)

M17
Besøksadresse: Møllendalsveien 17, 5009 Bergen
Webadresse: m15-17.no
Deltakende kunstnere:
Grethe UnstadLinda ØgaardAndreas Evensen

M63
Besøksadresse: Møllendalsveien 63, 5009 Bergen
Deltakende kunstnere:
Anine AasenRanveig Jorunn BarstadMorten W. Gjul

S12 Galleri og Verksted
Besøksadresse: Bontelabo 2, 5003 Bergen
Webside: www.s12.no

USF Verftet
Besøksadresse: Georgernes Verft 12, 5011 Bergen
Webside: usf.no
Deltakende kunstnere:
Anne Tveit Knutsen, Aud LavikKiyoshi Yamamoto, Kari Aasen, Johanne MonradKristin Selboskar, Marta Nerhus, Brit BøhmeGro Aakenes Sævig Anne-Britt LerøySissel BlystadSynneva Heradstveit, Anne-Sophie Blytt, Line S. Hvoslef, Amelia BjørnsenTorill Nøst, Signe Halle, Torild Inger BørretzenSamuel Brzeski, Lucila MayolÅse Ljones, Silje Bergsvik, Sarah Louise Reed

.ZIP collective
Besøksadresse: Birkebeinergaten 4, 5003 Bergen
Deltakende kunstnere:
Andrea Grundt Johns, Anniken Jøsok Hessen